Snap-on Snap-on Boeing program Snap-on Harley program Machine serdi SERDI Priemyselná pásovina COSID - PAGID SNAP-ON NARADIE

O nás

Sme tu pre Vás od roku 1991 a v technickej oblasti sa špecializujeme na dodávky strojných zariadení a prípravkov pre servisy , ako aj priemyselné brzdové obloženia pre žeriavy, výťahy, železničné vozne a ostatné priemyselné pásoviny. Naša dlhodobá špecializácia a množstvo takto získaných poznatkov pri zariadeniach určených na opravy hláv motorov a podvozkov, nás predurčujú v líderstve na trhu špičkových strojov a náradia. Naši dodávatelia sú lídrami v danom segmente a ich výrobky patria k svetovej špičke čo sa týka  kvality , presnosti a užívateľského komfortu.

Naše aktivity zaŕňajú :

- koordinácia slovenských predajcov a distribútorov špičkového profesionálneho amerického náradia SNAP-ON. Pre spoločnosť SNAP-ON pôsobíme ako koordinátori na trhu, t.j. napomáhame jej aktívnym predajcom pri  ich obchodných a marketigových aktivitách na trhu, uľahčujeme komunikáciu s centrálou spoločnosti SNAP-ON v USA , napomáhame pri riešení problematických obchodných prípadov a špecifických potrieb klientov , zaškoľujeme nových predajcov  a zároveň vyhľadávame a podporujeme nové obchodné kanály na slovenskom trhu.

- predaj a poradenstvo profesionálnych strojov na opracovanie sediel ventilov francúzskej spoločnosti SERDI, pre ktorú taktiež pôsobíme ako koordinátori predaja pre SR a ČR.  

- predaj priemyselnej pásoviny COSID - PAGID nemeckej spoločnosti TMD FRICTION.

predaj a poradenstvo profesionálnych obrábacích strojov pre opravy motorov spoločnosti AZ-SPA,

- predaj náhradných dielov na motorové vozidlá všetkých značiek :

  • KĹZNE LOŽISKÁ
  • TESNENIA POD HLAVU, TESNENIA MOTOROV,
  • GUĽOVÉ ČAPY ,
  • PIESTNE KRÚŽKY,
  • SNEHOVÉ REŤAZE,
  • BRZDOVÉ OBLOŽENIA PRE OSOBNÉ A NÁKLADNÉ AUTOMOBILY.